| Model | ZX60 |
|---|---|
| Merek | Hitachi |
| nama | Ekskavator Hitachi |
| Tempat Asal | Korea Selatan |
| Tonase (ton) | 6 |
| Merek & Model | Ekskavator Caterpillar 325D |
|---|---|
| Tahun | 2011 |
| Berat Operasi | 26000 |
| Asal usul | Amerika Serikat |
| Kapasitas ember | 1.6 |
| Membuat mesin | 4D102E |
|---|---|
| Kekuatan Kotor | 40kw |
| Perpindahan | 3.9 L |
| Jumlah silinder | 4 |
| Bobot Kerja | 6280kg |
| Merek | Hitachi |
|---|---|
| Model | EX60-5 |
| Berat badan | 6 ton |
| Jaminan | 3 tahun |
| Layanan | gratis cat baru |
| Merek | volvo |
|---|---|
| Model | EC55BLC |
| Ukuran sepatu | 400mm |
| Kapasitas ember | 0,14M3 |
| Berat Operasi | 5600kg |